NASZA OFERTA

Uszczelnienia podszybi windowych


Kondygnacje podziemne budynków narażone są na stałe oddziaływanie wody, a także na działanie agresywnych związków chemicznych obecnych w glebie. Jednym z elementów budynku, który jest w szczególny sposób narażony na działanie wody, jest podszybie windowe. Podszybie stanowi bowiem lokalne pogłębienie, posadowione głębiej niż pozostałe elementy budynku, przez co jest najtrudniej dostępne.

Lokalizacja podszybia jako najniżej położonego pomieszczenia całego budynku sprawia ponadto, że narażone jest ono zarówno na działanie wody od strony gruntu, jak i na gromadzenie się wody np. z przestrzeni garażu podziemnego lub innych pomieszczeń zlokalizowanych w ich pobliżu.

Firma PROIZOL wykonuje profesjonalne uszczelnienia podszybi windowych w budynkach mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz obiektach handlowych. Stosujemy technologie zapewniające skuteczne rozwiązanie problemu, zapewniamy również staranne i dokładne wykonawstwo gwarantujące wieloletnią trwałość eksploatacyjną wykonanych uszczelnień w obrębie podszybi windowych oraz innych miejscowo pogłębionych elementów budynku.