NASZA OFERTA

Uszczelnianie zbiorników


Wykonanie hydroizolacji zbiorników jest jednym z poważniejszych wyzwań w pracach hydroizolacyjnych. Specyfikacja eksploatacji tego typu obiektów, możliwość stałego oddziaływania wody oraz dodatkowe uwarunkowania, np. skraplanie wilgoci na ścianach zbiornika od wewnątrz, sprawiają, że jest to prawdziwe wyzwanie technologiczne.

Firma PROIZOL oferuje specjalistyczne usługi i profesjonalne wykonawstwo w zakresie uszczelnień zbiorników betonowych i żelbetonowych, szamb, osadników, basenów, studzienek kanalizacyjnych itp. Stosujemy wyłącznie sprawdzone w praktyce technologie, zapewniające kompleksową realizację prac uszczelniających lub naprawczych, w zakresie między innymi uszczelnień strukturalnych konstrukcji zbiorników, likwidacji spękań metodą iniekcji oraz zabezpieczeń antykorozyjnych betonu.

Proponujemy współpracę w zakresie zwiększenia trwałości zbiorników, ograniczenia przerw eksploatacyjnych wynikających z konieczności wypompowywania zawartości i prowadzenia dodatkowych prac naprawczych. Nasza oferta dotyczy zarówno budowy i uszczelnień nowych zbiorników, jak i napraw oraz eliminowania wycieków w przypadku obiektów pozostających w stałej eksploatacji. Dobieramy technologię prac, uczestniczymy w realizacjach na różnym poziomie zaawansowania.