NASZA OFERTA

Uszczelnianie budowli w systemie „białej wanny”


Biała wanna to jedna z technologii wykonywania zabezpieczeń hydroizolacyjnych we współczesnym budownictwie inżynieryjnym, komunikacyjnym i kubaturowym. Doskonale sprawdza się również na terenach z wysokim poziomem wód gruntowych oraz narażonych na okresowe zalewanie.

Polega na zapewnieniu fundamentom lub innym częściom podziemnym budynku całkowitej odporności na działanie wody, uzyskanej dzięki indywidualnie do każdego projektu dobranych rozwiązań uszczelnień systemowych oraz wykonawczych.

Takie podejście sprawia, że w zasadzie cała konstrukcja mająca kontakt z gruntem jest sama w sobie hydroizolacją. Jest to technologia sprawdzona i mająca wiele zalet, wymagająca odpowiedniego przygotowania i dbałości na wielu etapach realizacji inwestycji, począwszy od przygotowania projektu wykonawczego przystosowanego do konstrukcji i wymagań obiektu, poprzez dobór składu mieszkanki betonowej, staranny montaż elementów systemu uszczelnień, a kończąc na nadzorze przy procesie układania betonu i pracach żelbetowych.

Firma PROIZOL zapewnia kompleksowe wsparcie w zakresie wykonywania izolacji nowych budynków w technologii białej wanny, posiadamy wiedzę i doświadczenie, które pozwala nam na udzielanie wieloletnich gwarancji na szczelność wykonywanych realizacji o czym świadczą dotychczasowe liczne obiekty zrealizowane w technologii izolacji bezpowłokowej.