Aktualności

 • Pęknięcia na ścianie ? Dlaczego się pojawiają i jak je usunąć?

  Zauważyłeś duże pęknięcie na ścianie swojego domu? Nie bagatelizuj tej sprawy. Pęknięcia i rysy nie tylko odbierają estetyczny wygląd ścianie, ale także zagrażają konstrukcji budynku. Zazwyczaj ich przyczyna nie znajduje się na jej powierzchni, ale w głębi. Skąd biorą się pęknięcia na ścianach i jak im zaradzić?

 • Naprawa i reprofilacja konstrukcji żelbetowych

  Konstrukcje betonowe i żelbetonowe stanowią obecnie podstawowe rozwiązanie stosowane w nowoczesnym budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym, obiektowym i komunikacyjnym.

 • Uszczelnianie dylatacji w nawierzchniach parkingów

  Nawierzchnie parkingów, zarówno tych terenowych, jak i zlokalizowanych wewnątrz budynków, podlegają intensywnemu użytkowaniu związanemu z pełnioną przez siebie funkcją.

 • Wiosenny przegląd stanu technicznego nieruchomości

  Zgodnie z przepisami prawa budowlanego, garaże jako część obiektów budowlanych, powinny być przez właścicieli lub zarządców utrzymywane w należytym stanie technicznym. Tak stanowi obowiązujące w kraju Prawo budowlane – w rozdziale 1, art. 5, ustęp 2 ustawy z dnia 7 lipca 1994 roku (Dz. U. Nr 207 poz. 2016 z 2003 roku z późniejszymi zmianami).

  Dowiedz się jak to odnosi się do Ciebie!

 • ŁPS-Proizol

  ŁPS-Proizol jest prężnie rozwijającą się firmą, działającą w sektorze hydroizolacji. W swoich działaniach kierujemy się najważniejszymi zasadami - oferowaniem najwyższej jakości usług i zadowoleniem klienta. Stawiamy na nowe rozwiązania i technologie oraz wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowników.